Kabaretowy Klub Dwójki: Bracia

Kabaretowy Klub Dwójki: Bracia

program rozrywkowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Cezary Studniak
W skrócie:W tym wydaniu satyrycy spróbują odpowiedzieć na pytanie, czy dobrze jest mieć rodzeństwo. Na scenie wystąpią: kabaret DNO, Ciach, Cezary Studniak i Golec uOrkiestra.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wyjątkowa mieszanka najlepszych skeczy, występów typu stand-up comedy, talk show, kabaretowych improwizacji oraz muzyki pop. Prowadzącymi zostaną sprawdzeni w tej roli Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Marcin Wójcik z Ani Mru-Mru. W każdym odcinku zaprezentują się dwie gwiazdy kabaretowe w różnych, czasem kontrastowych zestawieniach. Ponadto do każdego odcinka klubu zaproszony zostanie gość specjalny - znany aktor, który spróbuje swoich sił w stand-up comedy. Stałymi punktami programu są subiektywny przegląd prasy prowadzących oraz posiedzenie rządu.

W tym wydaniu satyrycy spróbują odpowiedzieć na pytanie, czy dobrze jest mieć rodzeństwo. Czy lepiej, by było od nas młodsze czy starsze, a może dokładne takie jak my czyli najlepiej mieć swojego bliźniaka. Udowodnią też, że braterstwo to nie tylko więzy krwi, lecz także wspólnota interesów i odczuć. Na scenie wystąpią: kabaret DNO, Ciach, Cezary Studniak i Golec uOrkiestra.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także