Kabaret na żywo: Tele morele (28)

Kabaret na żywo: Tele morele (28)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Kabaret pod Wyrwigroszem i ich goście zapraszają do najzabawniejszej telewizji świata - Tele morele. Na jej antenie we wspólnym premierowym skeczu zaprezentują się Jerzy Kryszak i Mikołaj Cieślak.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Satyrycy przedstawiają rzeczywistość w krzywym zwierciadle. W role polityków, policjantów, studentów, kibiców, imprezowiczów i...bab wcielą się pierwszoligowi artyści kabaretowej sceny. Widzowie zobaczą zarówno znakomite formacje m.in.: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Koń Polski, jak i błyskotliwych indywidualistów: Katarzynę Pakosińską, Ewę Błachnio, Marcina Dańca, Cezarego Pazurę, Grzegorza Halamę czy Jerzego Kryszaka. Nie zabraknie również zabawnych duetów z kabaretów: Rak, Chyba czy K2. Po raz pierwszy w cyklu wystąpią Paranienormalni.

Kabaret pod Wyrwigroszem i ich goście zapraszają do najzabawniejszej telewizji świata - Tele morele. Artyści przedstawią wyjątkowe programy z jej ramówki. Na antenie we wspólnym premierowym skeczu zaprezentują się Jerzy Kryszak i Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Kabaret na Koniec Świata przygotuje niezapomnianą parodię pewnego popularnego programu. W odcinku widzowie zobaczą również Kabaret Zachodni, Ireneusza Krosnego oraz debiutujący w show młody duchem i ciałem Kabaret FiFa-RaFa. Na koniec gospodarze odcinka zajmą się zaniedbaną w szkolnictwie dziedziną życia i dadzą lekcję edukacji seksualnej w kolejnej odsłonie skeczu o kresowiakach.

Zobacz także