Jak zostałem Rosjaninem (15)

Jak zostałem Rosjaninem (15)

(Kak ja stał russkim)

serial komediowy Rosja 2015   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Siergiej Czirkow, Swietłana Iwanowa, Aleksandra Ursulak
W skrócie:Następnego ranka, po kłótni z Anią, Alex budzi się w swoim biurze. Nie jest w najlepszej formie, więc to dobra okazja, żeby sprawdzić, w jaki sposób Rosjanie traktują obcokrajowców.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 28 sierpnia
za 5 dni
6:00 Kino Polska (z napisami)

Opis

Nowojorczyk Alex Wilson jest dziennikarzem pracującym dla "American Post". Kiedy przez jeden ze swoich artykułów naraża się pewnemu kongresmenowi, szefostwo wysyła go do Moskwy. Z początku przymusowy pobyt w największym państwie Europy wydaje mu się zesłaniem, jednak młody reporter szybko zaczyna postrzegać Rosję jako fascynujące miejsce pełne nie mniej fascynujących ludzi. W Moskwie poznaje też miłość swojego życia. Przed Alexem trudne wyzwania - okaże się, czy potrafi wręczać łapówki, spróbuje też odmówić alkoholu. W głównej roli oglądać można polskiego aktora, Mateusza Damięckiego.

W tym odcinku

Następnego ranka po kłótni z Anią Alex budzi się w swoim biurze. Nie jest w najlepszej formie, więc to dobra okazja, żeby sprawdzić, w jaki sposób Rosjanie traktują obcokrajowców. Przed domem dziennikarz zauważa starszą panią. Kobieta rozpacza, bo jak twierdzi, została okradziona. Alex postanawia jej pomóc. Ira wpada na pomysł, skąd wziąć pieniądze na mieszkanie dla niej i dla Romy. Wierzy, że jej ojciec nie zauważy zniknięcia wartego miliony obrazu Chagalla. Tymczasem Ekaterina szuka dla siebie nowego asystenta. To niezbyt dobra wiadomość dla Anatolija. Alex przypadkowo spotyka Anię. W jego obecności dziewczyna umawia się na spotkanie z Olegiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także