Jak to się robi z dziewczynami

Jak to się robi z dziewczynami

4.9/10
KOMEDIA Polska 2002   od 16 lat
Występują:Radosław Kaim, Krzysztof Prałat, Małgorzata Foremniak, Artur Barciś
Reżyseria:Przemysław Angerman
W skrócie:Bogo i Rychu wybierają się do Szwecji, licząc na spotkanie wyzwolonych kobiet. Podróż kończy się jednak u dwóch polskich prostytutek.
Polska komedia młodzieżowa: dwaj kretyni po maturze marzą o inicjacji seksualnej. Pod każdym względem koszmarek nie do oglądania.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przyjaciele Bogo (Radosław Kaim) i Rychu (Krzysztof Prałat) mieszkają z rodzicami na warszawskim osiedlu. Marzą o erotycznych podbojach. Za wszelką cenę próbują znaleźć dziewczynę, lecz wciąż prześladuje ich pech. Raz udają ankieterów, innym razem podają się za filmowców. Jednak poznana przez Bogo blondynka okazuje się amatorką specyficznych praktyk seksualnych. W zamian za pożyczenie kamery chłopak musi wystąpić przed nią ze swoją partnerką. Ponadto brat dziewczyny, recydywista, postanawia dopilnować, by jego siostra zrobiła obiecaną przez "filmowca" karierę na ekranie. Tymczasem Rychu, nieśmiały okularnik, poznaje Adę (Elżbieta Komorowska). Wkrótce przyjaciele wybierają się do Szwecji, licząc na spotkanie pięknych i wyzwolonych kobiet. Podróż kończy się jednak na Wybrzeżu, u dwóch polskich prostytutek i ich opiekuna Zenka (Andrzej Grabowski). Wraz z kolejnymi upokorzeniami pogarsza się samopoczucie obu młodzieńców. To jednak nie koniec ich życiowych porażek... Film zrealizowany w ramach projektu "Offensywa Młodego Kina". Atutem obrazu są zabawne epizody, z udziałem gwiazd polskiego kina. Podczas FPFF w Gdyni reżyser otrzymał nagrodę "Video Studio Gdańsk" dla najlepszego filmu komediowego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)