JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (18)

JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (18)

6.6/10

(JAG: The Bridge at Kang So Ri)

serial sensacyjny USA 1999-2000   od 12 lat
Występują:David James Elliott, Catherine Bell, John M. Jackson, Patrick Labyorteaux
Reżyseria:Ian Toynton
W skrócie:Przed laty amerykańscy żołnierze ostrzelali w Korei grupę cywili. Na pokładzie samolotu z Harmonem i Sarah znaleźli się ludzie, którzy nie akceptują decyzji sądu w tej sprawie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Główni bohaterowie serialu to komandor Harmon Rabb i Sarah MacKenzie, prawnicy Wojskowego Biura Śledczego JAG. Sprawy, którymi się zajmują są różne. Niektóre dotyczą dezercji lub niewykonanie poleceń przełożonego, inne - gwałtów, przemytu i morderstw. W większość zamieszane są osoby zajmujące wysokie stanowiska w armii. Prawnicy nie zawsze zgadzają się w pracy, jednak w życiu prywatnym pozostają przyjaciółmi.

W tym odcinku

Harmon i Sarah zostają wysłani do Korei Południowej. Przed laty, podczas wojny koreańskiej doszło do pewnego wydarzenia, który teraz źle wpływa na wzajemne stosunki obu państw. Wówczas amerykańscy żołnierzy ostrzelali grupę cywili, którzy nie zatrzymali się na ich wezwanie. Prawnikom w tej podróży towarzyszą kombatanci, uczestnicy tamtego incydentu. Na lotnisku przed odlotem dochodzi do kilku dziwnych sytuacji. Wkrótce po wystartowaniu samolotu okazuje się, że na pokładzie są terroryści, którzy nie zgadzają się z decyzją amerykańskiego sądu w tej sprawie i chcą sami wymierzyć sprawiedliwość.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)