JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 2: Bohater (4)

JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 2: Bohater (4)

6.6/10

(JAG: Heroes)

serial sensacyjny USA 1997   od 12 lat
Występują:David James Elliott, Catherine Bell, Patrick Labyorteaux, John M. Jackson
Reżyseria:Tony Wharmby
W skrócie:Czterech oficerów marynarki wojennej bierze udział w misji specjalnej. Jeden z nich zostaje zabity. Według świadka zabójstwa dopuścił się kolega. Harm jest oskarżycielem, Mac obrońcą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Komandor Harmon "Harm" Rabb (David James Elliott) i major Sarah MacKenzie (Catherine Bell) są prawnikami w Wojskowym Biurze Śledczym JAG. Rozwiązują różnorodne skomplikowane sprawy związane z dezercją, niesubordynacją, przemytem czy morderstwami. Uczestniczą w akcjach antyterrorystycznych i pracują jako szpiedzy. Zdarza się, że kompetencje wojskowe nie wystarczają. Harm i Sarah są przyjaciółmi, jednak w pracy często muszą stanąć po przeciwnych stronach barykady.

W tym odcinku

Czterech oficerów marynarki wojennej bierze udział w misji specjalnej. Jeden z nich zostaje zabity. Według świadka zdarzenia zabójstwa dopuścił się kolega. Ofiara i żołnierz, który jest podejrzany o zabójstwo, bardzo dobrze się znali. Harm zostaje oskarżycielem, Mac natomiast podejmuje się obrony. Wkrótce sprawa zaczyna się komplikować. Ojciec ofiary domaga się, aby dochodzenie szybko zamknięto. Nie chce, aby opinia publiczna poznała motyw zabójstwa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także