Hoży doktorzy 9: Nasze problemy stają się prawdziwe (9)

Hoży doktorzy 9: Nasze problemy stają się prawdziwe (9)

(Scrubs: Our Stuff Gets Real)

serial komediowy USA 2009-2010   od 12 lat
Występują:Donald Faison, John C. McGinley, Ken Jenkins, Zach Braff
W skrócie:Życie seksualne J.D. i Elliot przestaje być ważne, w miarę jak zbliża się termin narodzin ich dziecka. Dr Cox odmawia podpisania swojej ostatniej woli po tym, gdy umiera pewien pacjent.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziewiąty, ostatni według zapowiedzi producentów sezon serialu o losach zespołu lekarzy ze szpitala Świętego Serca. Do tej pory ukazywał on perypetie młodych lekarzy doktora Johna Doriana oraz trójki jego przyjaciół - chirurga Chrisa Turka, pielęgniarki Carli Espinosy oraz doktor Elliot Reid. Nad personelem opiekę sprawował szorstki w obyciu dyrektor Bob Kelso oraz uprzykrzający wszystkim życie woźny. W dziewiątej edycji bohaterów czeka wiele zmian. Mija rok odkąd klinika została odbudowana w nowym miejscu, w pobliżu szkoły medycznej na terenie miasteczka uniwersyteckiego. Doktor Dorian oraz jego najbliżsi koledzy awansowali i muszą radzić sobie z nowymi obowiązkami. Niektórzy z nich prowadzą wykłady dla młodej kadry. Pojawia się też trójka nowych bohaterów studentów medycyny - Lucy, Drew i Cola. Jak w poprzednich sezonach nie zabraknie humorystycznych scenek i błyskotliwych dialogów, z których zasłynęła cała seria. Serial jest luźno oparty na przeżyciach przyjaciela Billa Lawrence'a, twórcy serii, który pracował jako rezydent medycyny wewnętrznej w Brown Medical School.

W tym odcinku

Życie seksualne J.D. i Elliot przestaje być ważne, w miarę jak zbliża się termin narodzin ich dziecka. Dr Cox odmawia podpisania swojej ostatniej woli po tym, jak umiera pewien pacjent. Tymczasem Lucy jest przerażona faktem, iż będzie musiała ciąć zwłoki znajomej osoby podczas grupowego egzaminu.

Występują (pokaż wszystkich)