Hotel 52 (73)

Hotel 52 (73)

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Piotr Szwedes, Anna Kerth, Aleksander Mikołajczak, Laura Samojłowicz
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka, Łukasz Wiśniewski, Radosław Piwowarski
W skrócie:Personel hotelu czeka na przyjazd Rowickiego, znanego krytyka hotelarskiego. W restauracji przysiada się do niego Alicja, córka właściciela pensjonatu, który przez Rowickiego splajtował.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Akcja szóstego sezonu zaczyna się kilka miesięcy po pożarze w Hotelu 52. Straty nie są duże, dlatego wkrótce w recepcji pojawiają się nowi, często ekscentryczni goście. Natalia (Laura Samojłowicz) postanawia porzucić malarstwo na rzecz śpiewania. Nowej pasji poświęci się bez reszty. Jej związek z Arturem (Krzysztof Kwiatkowski) zostanie ponownie poddany ciężkiej próbie. Duża w tym zasługa nowego adoratora, który pojawi się w otoczeniu Lipskiej. Sporo zamieszania w życie personelu wprowadzi nowa menedżer hotelowej restauracji, Beata (Ada Fijał), była żona Andrzeja Wysockiego (Marek Bukowski). Wzmocniony zostanie także personel. Pracę w hotelu rozpocznie Tomasz Rusiecki (Filip Bobek). Mężczyzna będzie stronił od kobiet i kontaktów z pozostałymi członkami personelu. Obok Marty (Magdalena Lamparska) w recepcji stanie Sara Wyrzykowska (Klaudia Halejcio). Pewna siebie kokietka będzie odrzucać zaloty kolejny adoratorów, aż trafi na tego jedynego.

W tym odcinku

Personel hotelu zostaje postawiony w stan najwyższej gotowości. Wszystko przez przyjazd Wiktora "Nerona" Rowickiego (Piotr Szwedes), znanego krytyka hotelarskiego. Podczas wizyty w restauracji przysiada się do niego Alicja (Anna Kerth), córka Janusza (Aleksander Mikołajczak), właściciela pensjonatu, który po krzywdzącej opinii Rowickiego splajtował. Kobieta chce zemścić się na krytyku. Marta jest rozczarowana, że Kuba nie poprosił jej jeszcze o rękę. Także związek Natalii przeżywa kryzys. Zajęta próbami przed trasą koncertową Lipska nie ma bowiem czasu dla Artura. Tomasz wypytuje Roberta o Sarę. Wyznaje mu, że kiedyś został bardzo skrzywdzony przez kobietę i odtąd unika stałych związków. Iwona informuje Andrzeja, że zostaje w Niemczech na dłużej, by nadal wspierać Igora. Wysocki jest rozczarowany decyzją żony. Ma dość związku na odległość. Tymczasem Natalia proponuje mu przejęcie obowiązków Iwony na czas jej nieobecności.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)