Happy Valley (4)

Happy Valley (4)

7.9/10
serial kryminalny Wielka Brytania 2014   dla dorosłych
Występują:Sarah Lancashire, George Costigan, James Norton, Charlie Murphy
Reżyseria:Sally Wainwright
W skrócie:Catherine dowiaduje się, że dom, który przeszukiwała, należy do żony Cowgilla. Policjantka odwiedza matkę Royce'a, Lynn. W jej domu odnajduje przetrzymywaną w piwnicy Ann.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Małe angielskie miasteczko. Lokalna społeczność próbuje uporać się ze wzrastającą liczbą narkomanów i ciężarnych nastolatek. Na straży bezpieczeństwa w mieście stoi bezkompromisowa sierżant Catherine Cawood (Sarah Lancashire). Kobieta załamuje się, gdy Tommy Lee Royce (James Norton) - przestępca, który według niej odpowiada za śmierć jej córki - wychodzi z więzienia. Policjantka jest pewna, że ten człowiek stanowi poważne zagrożenie dla otoczenia. Tymczasem zostaje porwana córka lokalnego przedsiębiorcy.

W tym odcinku

Catherine jest zadowolona, że Richard nawiązał kontakt z Ryanem. W międzyczasie policjantka dowiaduje się, że dom, który przeszukiwała, należy do żony Cowgilla, z którą ten jest w separacji. Kobieta dzwoni także do matki Royce'a, Lynn, która wyjawia jej, że Royce jest ojcem Ryana. Niebawem Catherine udaje się odnaleźć Ann, ale zostaje zaatakowana przez Royce'a w chwili, gdy próbowała uwolnić dziewczynę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)