Happy Valley (2)

Happy Valley (2)

7.9/10
serial kryminalny Wielka Brytania 2014   od 16 lat
Występują:Sarah Lancashire, George Costigan, James Norton, Charlie Murphy
Reżyseria:Euros Lyn
W skrócie:Kevin dowiaduje się, że Helen jest ciężko chora. Postanawia wyznać swojej żonie prawdę. Tymczasem Lewis niepokoi się, że Royce zabije Ann, gdy tylko cały okup trafi w jego ręce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Małe angielskie miasteczko. Lokalna społeczność próbuje uporać się ze wzrastającą liczbą narkomanów i ciężarnych nastolatek. Na straży bezpieczeństwa w mieście stoi bezkompromisowa sierżant Catherine Cawood (Sarah Lancashire). Kobieta załamuje się, gdy Tommy Lee Royce (James Norton) - przestępca, który według niej odpowiada za śmierć jej córki - wychodzi z więzienia. Policjantka jest pewna, że ten człowiek stanowi poważne zagrożenie dla otoczenia. Tymczasem zostaje porwana córka lokalnego przedsiębiorcy.

W tym odcinku

Kevin ma wyrzuty sumienia, gdy dowiaduje się, że Helen jest ciężko chora. Postanawia wyznać swojej żonie prawdę. Jenny radzi mu, by ograniczył kontakty z innymi. Tymczasem Lewis niepokoi się, że Royce maltretuje Ann i zamierza ją zabić, gdy tylko cały okup trafi w jego ręce. W międzyczasie Catherine rozpoczyna rozwieszanie plakatów z podobizną Royce'a. Wkrótce kobieta dostaje namiar na dom, w którym jest przetrzymywania Ann.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także