Hannibal 3 (10)

Hannibal 3 (10)

7.9/10

(Hannibal: ...And the Woman Clothed with the Sun)

serial kryminalny USA 2015   dla dorosłych
Występują:Mads Mikkelsen, Hugh Dancy, Caroline Dhavernas, Gillian Anderson
W skrócie:Rzeźby symbolizujące Wielkiego Czerwonego Smoka pomagają Willowi Grahamowi i FBI rzucić światło na psychikę seryjnego mordercy, Francisa Dolarhyde'a. Przestępca kontaktuje się z Hannibalem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dr Lecter powraca z nową tożsamością i z tą samą niezaspokojoną żądzą zabijania. W tym sezonie role się odwracają: Lecter ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, a Will Graham ściga nieuchwytnego psychiatrę. Po dramatycznych wydarzeniach finału drugiego sezonu, Hannibal ucieka do Europy i pod zmienionym nazwiskiem rozpoczyna nowe życie. Wraz ze swoją terapeutką dr Bedelią Du Maurier zatrzymuje się we Florencji i tam zatrudnia się w muzeum Palazzo Capponi. Tymczasem Will, powoli odzyskuje zdrowie. Mężczyzna udaje się w pościg za swoim niedoszłym zabójcą i trafia do miejsc związanych z dzieciństwem Lectera. Detektyw coraz głębiej wnika w mroczną stronę psychiki doktora. W drugiej połowie trzeciego sezonu widzowie poznają seryjnego mordercę, Francisa Dolarhyde'a. W postać nowego przeciwnika błyskotliwego agenta wcieli się Richard Armitage - gwiazda filmowej trylogii Hobbita.

W tym odcinku

Rzeźby symbolizujące Wielkiego Czerwonego Smoka, które znajdują się na miejscach zbrodni, pomagają Willowi Grahamowi i FBI rzucić światło na niepokojącą psychikę Francisa Dolarhyde'a. Tymczasem poszukiwany seryjny zabójca znajduje sposób aby kontaktować się bezpośrednio z Hannibalem. Will martwi się, że jego więź z Lecterem jest coraz silniejsza i udaje się do Bedelli Du Maurier, jedynej osoby, która w pełni zrozumie złożoność takiej relacji.

Występują (pokaż wszystkich)