Gwiazdy lombardu 6 (24)

(Pawn Stars 6: Face the Music)

reality show USA 2011-2012   od 12 lat
W skrócie:Bohaterowie programu konsultują się w sprawie wizytówki niesławnego Johna Wesleya Hardina. Tymczasem Chumlee ma szansę kupić pierwszą mandolinę wyprodukowaną przez firmę Gibson.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piąta seria popularnego programu ukazującego kulisy funkcjonowania czynnego przez całą dobę lombardu w Las Vegas. To rodzinny biznes, prowadzony przez przedstawicieli trzech generacji Harrisonów. Bohaterowie programu pomagają osobom pilnie potrzebującym gotówki. Przyjmują w zastaw różne, czasem naprawdę niezwykłe, przedmioty. W tej edycji mają okazję kupić miniaturowy okręt podwodny czy system naprowadzania z pocisku rakietowego z czasów zimnej wojny.

W dzisiejszym odcinku do lombardu w Las Vegas trafia wizytówka owianego złą sławą rewolwerowca Johna Wesleya Hardina, który grasował na Dzikim Zachodzie. Zweryfikowanie autentyczności przedmiotu nastręcza jednak duże trudności. Później Chumlee ma okazję kupić mandolinę marki Gibson. Pochodzący z wczesnych lat 30. ubiegłego wieku instrument jest w doskonałym stanie. Następnie Rick i dziadek oglądają maszynę stolarską marki Shopsmith z lat 50.