Gwiazdy lombardu 15: Ukryty skarb (18)

Gwiazdy lombardu 15: Ukryty skarb (18)

(Pawn Stars: Hidden Treasure)

reality show USA 2014
W skrócie:Klient przynosi kawałek drewna, w którym tkwi dziewiętnastowieczna broń. Wezwany przez Ricka ekspert jest w stanie dokładnie określić model rewolweru. Chumlee ogląda renesansową rycinę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piętnasta seria reality show ukazującego codzienność pracowników rodzinnego biznesu w Las Vegas. Tytułowy lombard w 1988 roku założył Richard Harrison, były wojskowy, który wskutek złej inwestycji na rynku nieruchomości stracił milion dolarów. Wraz z bliskimi przeniósł się do stolicy hazardu, gdzie zaczął wszystko od początku. W nowej branży musiał się wiele nauczyć, ale opłaciło się - w Las Vegas nie brakuje bowiem potrzebujących gotówki. W lombardzie Harrisonów pracują również syn Richarda, Rick, i wnuk Corey. Jednym z członków zespołu jest też Austin "Chumlee" Russell - przyjaciel Coreya z dzieciństwa.

W tym odcinku klient lombardu przynosi kawałek drewna, w którym od ponad wieku tkwi dziewiętnastowieczna broń. Wezwany przez Ricka ekspert jest w stanie dokładnie określić model rewolweru - to Remington New Model Army. Następnie Chumlee ogląda renesansową rycinę włoskiego malarza Pietra Facchettiego. Później dziadek domaga się, by lombard udzielał rabatów z okazji Dnia Seniora. Przekonamy się, czy Rick uszanuje wolę swojego ojca.

Zobacz także