Gwiazdy lombardu 10: Polowanie na bizony (24)

Gwiazdy lombardu 10: Polowanie na bizony (24)

(Pawn Stars: I Herd That)

reality show USA 2013
W skrócie:Uwagę uczestników programu przykuwa słynący z celności karabin wykorzystywany podczas polowań na bizony. Broń pochodzi z lat 70. XIX w. Kupujących ponownie czekają trudne negocjacje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 28 września
za 5 dni
1:55 HISTORY
poniedziałek, 30 września
za 7 dni
10:45 HISTORY
wtorek, 1 października
za 8 dni
5:35 HISTORY

Opis

Dziesiąta seria popularnego reality show ukazującego pracę całodobowego lombardu w Las Vegas. To działający od 1989 roku rodzinny biznes, w którego funkcjonowanie zaangażowane są trzy pokolenia Harrisonów - Richard oraz jego syn i wnuk. Istotną rolę w zespole pełni również Austin "Chumlee" Russell, przyjaciel Coreya Harrisona. Bohaterowie programu wyceniają najdziwniejsze przedmioty, jakie przynoszą pod zastaw klienci. W tej edycji zobaczymy m.in. widelec pochodzący z niemieckiego sterowca pasażerskiego LZ-129 Hindenburg.

Tym razem do lombardu w Las Vegas trafia strzelba, wyprodukowana w 1874 roku przez Sharps Rifle Manufacturing Company. Ten model był ceniony za swoją precyzję i używany do polowań na bizony. Następnie Rick ma okazję kupić aforyzm podpisany przez jednego z największych amerykańskich pisarzy, Marka Twaina. Później pracownicy sklepu oglądają poszukiwane przez kolekcjonerów, pochodzące z ery wiktoriańskiej naczynia do przechowywania pikli.

Zobacz także