Gwiazdy lombardu 10: Idą święta (23)

Gwiazdy lombardu 10: Idą święta (23)

(Pawn Stars: Santa Chum)

reality show USA 2013
W skrócie:Bohaterowie programu szykują się do obchodów Bożego Narodzenia. Odpowiedzialny za przygotowania Chumlee musi zmieścić się w budżecie. Dokłada wszelkich starań, by otrzymać świąteczną premię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 27 września
za 7 dni
1:55 HISTORY
poniedziałek, 30 września
za 10 dni
10:15 HISTORY
wtorek, 1 października
za 11 dni
5:15 HISTORY

Opis

Dziesiąta seria popularnego reality show ukazującego pracę całodobowego lombardu w Las Vegas. To działający od 1989 roku rodzinny biznes, w którego funkcjonowanie zaangażowane są trzy pokolenia Harrisonów - Richard oraz jego syn i wnuk. Istotną rolę w zespole pełni również Austin "Chumlee" Russell, przyjaciel Coreya Harrisona. Bohaterowie programu wyceniają najdziwniejsze przedmioty, jakie przynoszą pod zastaw klienci. W tej edycji zobaczymy m.in. widelec pochodzący z niemieckiego sterowca pasażerskiego LZ-129 Hindenburg.

Pracownicy lombardu w Las Vegas przygotowują się do dorocznej imprezy bożonarodzeniowej. W tym roku za organizację odpowiada Chumlee, który musi zmieścić się w budżecie, by otrzymać premię świąteczną. Rick i jego syn oglądają kolekcję zgromadzoną przez Lorenza W. Cooka, weterana wojny secesyjnej, w trakcie jego kariery wojskowej. W zbiorze są medale i dokumenty podpisane przez siedmiu amerykańskich prezydentów. Później Corey ma okazję kupić włoski plakat reklamujący film "Bullitt" ze Steve'em McQueenem.

Zobacz także