Grzech Fatmagül (37)

Grzech Fatmagül (37)

(Fatmagül'ün Suçu Ne?)

serial obyczajowy Turcja 2010   od 12 lat
Występują:Beren Saat, Civan Canova, Engin Akyürek, Firat Çelik
W skrócie:Meltem postanawia zostać żoną Selima, by uniknąć skandalu. Oświadcza jednak, że wkrótce i tak weźmie z nim rozwód. W akcie zemsty Erdoan wraz z grupą mężczyzn napada na dom, w którym mieszka Fatmagül.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Młoda Fatmagül (Beren Saat) mieszka z bratem (Bülent Seyran) i jego żoną (Esra Dermancioglu) w nadmorskiej miejscowości Cesme w zachodniej Turcji. Nie może doczekać się na ślub z rybakiem Mustafą (Firat Çelik). Jej życie całkowicie się zmienia, gdy pewnego wieczoru zostaje brutalnie zgwałcona przez grupę odurzonych alkoholem mężczyzn. W oczach miejscowej społeczności staje się pohańbiona...

W tym odcinku

Meltem, mimo próśb Fatmagül, postanawia zostać żoną Selima, by uniknąć skandalu. Oświadcza jednak, że wkrótce i tak weźmie z nim rozwód. W akcie zemsty Erdoan wraz z grupą mężczyzn napada na dom, w którym mieszka Fatmagül. Grozi śmiercią jej i całej rodzinie. Kerim, który próbował stawić czoło napastnikom, zostaje dotkliwe pobity. Niebawem Meryem i Mukaddes sprzedają swoje domy mężczyznom podstawionym przez Münira.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także