Grimm 4 (12)

Grimm 4 (12)

7.5/10

(Grimm 4: Maréchaussée)

serial fantasy USA 2014-2015   od 16 lat
Występują:David Giuntoli, Bitsie Tulloch, Silas Weir Mitchell, Russell Hornsby
Reżyseria:Eric Laneuville
W skrócie:Nick, Hank i Wu zajmują się sprawą morderstwa na zlecenie. Ze zbrodnią związana jest Rada Wesen. Głównym podejrzanym zostaje łowca nagród. Tymczasem dochodzi do spotkania Juliette i Henrietty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 22 lutego
pojutrze
17:00 AXN Spin
poniedziałek, 25 lutego
za 5 dni
6:00 AXN Spin
poniedziałek, 25 lutego
za 5 dni
10:20 AXN Spin

Opis

Nick Burkhardt (David Giuntoli) jest detektywem w wydziale zabójstw w Portland. Pewnego dnia mężczyzna odkrywa, iż jest potomkiem elitarnej rodziny zwanej "Grimmami". Ich zadanie polega na utrzymywaniu równowagi pomiędzy światem ludzi a mitycznych, baśniowych stworów, zwanych Wesenami. Tylko Burkhardt potrafi dostrzec te istoty i skutecznie się im przeciwstawić. Z pomocą przyjaciela o baśniowym rodowodzie Monroe'a (Silas Weir Mitchell) oraz partnera, porucznika Hanka Griffina (Russell Hornsby), Nick staje do walki z wrogami nie z tego świata.

W tym odcinku

Nick, Hank i Wu zajmują się sprawą morderstwa dokonanego na zlecenie. Ze zbrodnią związana jest Rada Wesen. Głównym podejrzanym zostaje łowca nagród. Tymczasem dochodzi do spotkania Juliette i Henrietty. Nie oznacza to, że kobieta ma dla niej dobre wiadomości. Viktor, Adalind i Marcus Rispoli docierają do Portland, gdzie spotykają się z Renardem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także