Gotowe na wszystko 3 (10/23)

Gotowe na wszystko 3 (10/23)

(Desperate Housewives: The Miracle Song)

serial obyczajowy USA 2006   od 12 lat
Występują:Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria
Reżyseria:Larry Shaw
W skrócie:Mieszkańcy Wisteria Lane obchodzą coroczne święto sąsiedzkie. Mike jest aresztowany w sprawie morderstwa Monique.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 25 lutego
za 5 dni
16:20 TVN 7
wtorek, 26 lutego
za 6 dni
5:00 TVN 7 (powtórka)

Opis

Na przedmieściach amerykańskiego miasteczka Fairview zwykła gospodyni domowa, Mary Alice Young (Brenda Strong), strzela sobie w głowę. To ona staje się narratorką opowieści o mieszkańcach Wisteria Lane. Jej bohaterkami są Bree (Marcia Cross), perfekcyjna pani domu ukrywająca alkoholizm i problemy małżeńskie, Lynette (Felicity Huffman), która próbuje pogodzić udane życie rodzinne z karierą, Susan (Teri Thatcher), roztrzepana rozwódka z dorastającą córką i Gabrielle (Eva Longoria), była modelka, a obecnie znudzona życiem żona bogacza. W trzecim sezonie małżeństwo Gabrielle z Carlosem ostatecznie się rozpadnie, Bree wyjdzie za mąż za stomatologa ukrywającego mroczną tajemnicę, miłość Lynette i Toma zostanie poddana próbie, a Susan odbuduje swój dom. Na jaw wychodzą kolejne sekrety mieszkańców sennego miasteczka.

W tym odcinku

Zbliża się Boże Narodzenie. Ian chce, by Susan poznała jego rodziców. Sugeruje, żeby podjęła ich u siebie domowym obiadem. Kobieta, która jest okropną kucharką, prosi o pomoc Bree. Przyjaciółka zgadza się jej pomóc. Wkrótce jednak ich relacje ulegają gwałtownemu ochłodzeniu. Gdy Mike zostaje aresztowany i oskarżony o zabójstwo Monique, Bree uznaje to za ostateczny dowód niewinności męża. Susan, broniąc Mike'a, wciąż obwinia Orsona. Próbuje zdobyć dowody, potwierdzające jej tezę. Edie zrywa z Mike'em. Lynette jest przerażona akcją protestacyjną, którą mieszkańcy Wisteria Lane zorganizowali pod domem jej sąsiada. Gabrielle zaczyna umawiać się z Billem, ojcem jednej ze swoich uczennic.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także