Gotowe na wszystko (12)

Gotowe na wszystko (12)

(Desperate Housewives: Every Day a Little Death)

serial obyczajowy USA 2005   od 12 lat
Występują:Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria
Reżyseria:David Grossman
W skrócie:Zostają odnalezione zwłoki pani Huber. Felicja chce przejrzeć pamiętnik siostry. Lynette zapisuje się na zajęcia jogi. Carlos wychodzi z więzienia i namawia Gabrielle na dziecko.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pewnego niedzielnego poranka na przedmieściach jednego z amerykańskich miast, oddana matka i żona Mary Alice Young (Brenda Strong) strzela sobie w głowę. Od tego momentu martwa bohaterka zabiera widzów w podróż po okolicy, przedstawiając swoich przyjaciół i rodzinę. Jej przyjaciółki, Bree (Marcia Cross), perfekcyjna pani domu, która toczy walkę ze swoim ukrytym alkoholizmem, Lynette (Felicity Huffman), która próbuje pogodzić udane życie rodzinne z karierą, Susan (Teri Thatcher), rozwódka z dorastającą córką i Gabrielle (Eva Longoria), była modelka, a obecnie znudzona życiem żona bogacza próbują rozwikłać zagadkę jej samobójczej śmierci. Na pozór ich życie jest zwyczajne, jednak z czasem wychodzą na jaw mroczne tajemnice mieszkańców sennego Wisteria Lane.

W tym odcinku

Zostają odnalezione zwłoki pani Huber. Felicja postanawia przejrzeć pamiętnik siostry. Lynette kolejny raz próbuje zapisać się na zajęcia jogi. Jej ogolony na łyso synek wzbudza litość kobiety prowadzącej zapisy, która myśli, że chłopiec jest ciężko chory. Lynette nie wyprowadza jej z błędu. Dzięki temu udaje jej się wreszcie zapisać na zajęcia. Carlos wychodzi z więzienia, jednak nie może wrócić do pracy. Gabrielle jest na niego zła, ponieważ mąż kolejny raz próbuje namówić ją na urodzenie dziecka. Carlos postanawia więc ją oszukać. Bree, aby wzbudzić zazdrość w mężu, nadal umawia się z George'em. Podczas jednego ze spotkań uczy go strzelać z broni. Mężczyzna nieopatrznie rani się w stopę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także