Górski lekarz: Rozdźwięk - część 2 (169)

Górski lekarz: Rozdźwięk - część 2 (169)

(Der Bergdoktor: Dissonanzen - Teil 2)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2007
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
W skrócie:Lisbeth spotyka się z Ludwigiem. Romans Martina i Franziski kwitnie. Dziewczyna mieszka u Anny, swojej przyjaciółki. Beztrosko wyjawia kochankowi jej sekrety - jak choćby nadużywanie alkoholu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Lisbeth spotyka się z Ludwigiem. Jedzą razem kolację, jednak kobieta jest bardzo zdenerwowana, ponieważ nawiedzają ją wspomnienia. Ludwig również czuje się niepewnie. Romans Martina i Franziski kwitnie. Dziewczyna mieszka u Anny, swojej przyjaciółki, jednak beztrosko wyjawia kochankowi jej sekrety - jak choćby nadużywanie alkoholu. Martin chce pomóc Annie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także