Górski lekarz: Rozdźwięk - część 1 (168)

Górski lekarz: Rozdźwięk - część 1 (168)

(Der Bergdoktor: Dissonanzen - Teil 1)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2007
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
W skrócie:Jonas Koller jest uznawany za jednego z najzdolniejszych artystów. Wiolonczelista gra w duecie ze swoją przyjaciółką - skrzypaczką Steffi. Profesor Ricarda Burggarbe ma nadzieję, że czeka go kariera.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Jonas Koller jest uznawany za jednego z najzdolniejszych artystów. Wiolonczelista gra w duecie ze swoją przyjaciółką - skrzypaczką Steffi. Profesor Ricarda Burggarbe wspiera Jonasa i ma nadzieję, że czeka go wielka kariera muzyczna. Na krótko przed ważnym koncertem Steffi zaczyna się źle czuć.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także