Górski lekarz: Nowa energia (42)

Górski lekarz: Nowa energia (42)

(Der Bergdoktor: Neue Energien)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2011   od 12 lat
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
Reżyseria:Dirk Pientka
W skrócie:Markus Ludwig skarży się na gorączkę i zawroty głowy. Martin przewiduje, że jest on nosicielem HIV. Okazuje się, że chory jest księdzem. Roman zdradza lekarzowi, że Markusa ekskomunikowano.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Markus Ludwig skarży się na gorączkę i zawroty głowy. Mężczyzna ma bardzo osłabioną odporność, dlatego Martin przewiduje, że jest nosicielem wirusa HIV. Okazuje się, że chory jest księdzem. Roman zdradza lekarzowi, że Markusa ekskomunikowano za wykorzystanie seksualne ministrantki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także