Górski lekarz: Cena życia - część 1 (160)

Górski lekarz: Cena życia - część 1 (160)

(Der Bergdoktor)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2007
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
W skrócie:Martin i jego brat Hans planują wyprawę na narty razem z przyjaciółmi. Wycieczka kończy się jednak tragicznie, ponieważ dwóch członków ekipy zostaje przysypanych przez lawinę śnieżną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Martin ma okazję zobaczyć się z dawnymi przyjaciółmi, Heiko i Herminą, których dawno temu poznał w Nowym Jorku. Para w końcu wróciła do Niemiec i koniecznie chciała odwiedzić Martina w Ellmau. Martin i jego brat Hans planują wyprawę na narty z przyjaciółmi. Wycieczka kończy się jednak tragicznie, ponieważ dwóch członków ekipy zostaje przysypanych przez lawinę śnieżną.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także