Gliniarze (49)

Gliniarze (49)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak
W skrócie:Niedaleko apartamentowca zostaje znalezione ciało prostytutki. Podejrzenia padają na znanego biznesmena. Natalia i Robert badają też sprawę mężczyzny, który niszczy samochody na parkingu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 3 marca
za 8 dni
7:00 Polsat Doku (z napisami)
wtorek, 3 marca
za 8 dni
7:00 Polsat Games (z napisami)
środa, 4 marca
za 9 dni
6:00 Polsat Games (z napisami)

Opis

Serial odsłania kulisy spraw kryminalnych, akcji policyjnych i najnowszych rozwiązań w walce z przestępczością. Bohaterami są policjanci należący do dwóch zespołów detektywów, ich szef, a także pozostali funkcjonariusze warszawskiego wydziału kryminalnego, policyjni technicy i ich stali informatorzy. Natalia Nowak i Robert Barcz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski codziennie ruszają w teren, by ścigać podejrzanych na terenie stolicy i okolic. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie. Pierwsza dotyczy najcięższych przestępstw, a druga jest mniej skomplikowanym przypadkiem z odrobiną humoru.

W tym odcinku

Przy apartamentowcu zostaje znaleziona martwa kobieta - prostytutka. W trakcie śledztwa okazuje się, że oszukiwała ona alfonsa, zapraszając do swojego apartamentu luksusowych klientów. Podejrzenia padają na znanego biznesmena. Tego dnia Natalia i Robert prowadzą też dochodzenie w sprawie mężczyzny, który niszczy samochody na pobliskim parkingu, obklejając je papierem toaletowym. Okazuje się, że wandal swoje cele wybierał nieprzypadkowo...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także