Gliniarz i prokurator (58)

Gliniarz i prokurator

sezon 3 odc. 58

(Jake and the Fatman: Chinatown, My Chinatown)

serial kryminalny USA 1990   od 12 lat
Występują:William Conrad, Joe Penny, Alan Campbell, Jack Hogan
Reżyseria:Reza Badiyi
W skrócie:Uczeń prokuratora Jasona McCabe'a, Chińczyk z pochodzenia, dostaje awans na porucznika. Po serii morderstw w Chinatown policjant oferuje pomoc. Tymczasem dochodzi do kolejnych zabójstw.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterowie przenoszą się na Hawaje, by rozwiązywać kolejne zagadki kryminalne. Sympatyczny, starszy i doświadczony prokurator Jason McCabe (William Conrad), który nie rozstaje się ze swoim psem, oraz młody detektyw Jake Styles (Joe Penny) podchodzą poważnie do prowadzonych spraw, lecz nie tracą przy tym swoistego poczucia humoru. Każdy odcinek opowiada odrębną historię

W tym odcinku

Uczeń prokuratora Jasona McCabe'a, Chińczyk z pochodzenia, dostaje awans na porucznika. Po serii brutalnych morderstw w Chinatown policjant zjawia się w biurze i oferuje pomoc w walce z przestępcami. McCabe i Jake Styles są pełni uznania dla nowo mianowanego porucznika. Chociaż jego ojcem jest chiński mafioso, on sam opowiedział się po stronie prawa. Tymczasem w jednej z chińskich knajp dochodzi do kolejnych dwóch zabójstw. Trójka funkcjonariuszy musi zjednoczyć siły, aby odnaleźć i skazać sprawców zbrodni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także