Gliniarz i prokurator (56)

Gliniarz i prokurator

sezon 3 odc. 56

(Jake and the Fatman: My Heart Belongs to Daddy)

serial kryminalny USA 1989   od 12 lat
Występują:William Conrad, Joe Penny, Alan Campbell, Jack Hogan
Reżyseria:Robert Scheerer
W skrócie:Do Jake'a zgłasza się adwokat Hastingsa. Żąda nietykalności dla klienta w zamian za informacje na temat pewnego armatora. Mężczyzna przewozi chemikalia do produkcji narkotyków.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterowie przenoszą się na Hawaje, by rozwiązywać kolejne zagadki kryminalne. Sympatyczny, starszy i doświadczony prokurator Jason McCabe (William Conrad), który nie rozstaje się ze swoim psem, oraz młody detektyw Jake Styles (Joe Penny) podchodzą poważnie do prowadzonych spraw, lecz nie tracą przy tym swoistego poczucia humoru. Każdy odcinek opowiada odrębną historię

W tym odcinku

Do Jake'a Stylesa zgłasza się adwokat niejakiego Hastingsa. Żąda nietykalności dla swojego klienta w zamian za szczegółowe informacje na temat pewnego armatora. Poszukiwany mężczyzna oprócz ropy naftowej przewozi prawdopodobnie na pokładzie tankowców chemikalia potrzebne do produkcji narkotyków. Detektyw Styles umawia się na kolejny dzień ze swoim rozmówcą, by ustalić szczegóły. W miejscu spotkania czekają jednak zabójcy, którzy likwidują wysłannika Hastingsa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także