Galileo (584)

Galileo (584)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:W programie mieszkalne lotnisko w Los Angeles. Tuż przy płycie, na osiedlu przyczep kempingowych mieszkają stewardesy z rodzinami. Reporterzy sprawdzą też, jaki jest skład czipsów krewetkowych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

W programie mieszkalne lotnisko w Los Angeles. Tuż przy płycie, na osiedlu przyczep kempingowych mieszkają stewardessy ze swoimi rodzinami. Pewien Kanadyjczyk przy użyciu kilku dronów skonstruował hoverboard, czyli latającą deskę. Prowadzący przetestują ją. Krupuk to znane z barów czy sklepów azjatyckich chipsy o smaku krewetkowym. Reporterzy sprawdzą, czy naprawdę zawierają mięso tych stworzeń morskich.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także