Galileo (574)

Galileo (574)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Twórcy serii testują rozkładany dach rowerowy. Następnie przyglądają się internetowemu krawiectwu na miarę, sprawdzając metody na wirtualne przymiarki. Reporterzy wybiorą się również na połów langust.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Twórcy serii testują rozkładany dach rowerowy. Następnie przyglądają się internetowemu krawiectwu na miarę, sprawdzając metody na wirtualne przymiarki. Reporterzy wybiorą się również na połów langust u wybrzeży indonezyjskiej wyspy Java oraz odkryją przed widzami pozytywne właściwości grejpfrutów, których spożywanie pomaga spalać tkankę tłuszczową. Pokażą też sposób uprawy i zbioru tych owoców.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także