Galileo (546)

Galileo (546)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Reporterzy przetestują w trasie przyczepę kempingową. W programie również: rzut kowadłem na odległość, owcze rodeo i inne osobliwe zwyczaje prosto z USA oraz triki na wczesne wstawanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Reporterzy opowiedzą o przyczepie kempingowej podczepianej do roweru i dowiedzą się, czy sprawdza się ona w trasie. W programie również zawody Monster Trucków, rzut kowadłem na odległość, owcze rodeo i inne osobliwe zwyczaje prosto z USA. Widzowie dowiedzą się także w jakich warunkach i jak dokładnie uprawia się bakłażany oraz poznają triki na wczesne wstawanie.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także