Galileo (50)

Galileo (50)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Program dla ludzi ciekawych świata, chcących znać odpowiedź na niemal każde pytanie. Dowiemy się, jaka patelnia jest najlepsza, czym jest chłodząca gąbka oraz zajrzymy do kuchni restauracji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Program dla ludzi ciekawych świata, chcących znać odpowiedź na niemal każde pytanie. Wraz z prowadzącym, Pawłem Orleańskim dowiemy się, jaka patelnia jest najlepsza, czym jest chłodząca gąbka i do czego może służyć, oraz zajrzymy do kuchni restauracji KFC. Poznamy tam etapy produkcji potraw z kurczaka. Na koniec autorzy programu zaprezentują siedem najtańszych sposobów zaspokojenia głodu. Dowiemy się, jak nie wydać dużo pieniędzy, by najeść się do syta.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także