Galileo (206)

Galileo (206)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Dalszy ciąg rankingu ulubionych słodyczy Europejczyków, a także sprawdzian znajomości zasad ruchu drogowego. Twórcy programu odwiedzają także Alpy i Dubaj.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

W dzisiejszym odcinku dalszy ciąg rankingu ulubionych słodyczy Europejczyków, a także sprawdzian znajomości zasad ruchu drogowego. Twórcy programu odwiedzają Alpy, by przyjrzeć się powstawaniu jednej z najbardziej spektakularnych platform widokowych. Zwiedza również Dubaj, luksusowe miasto w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, które zostało wybudowane na pustyni. Przedstawiają również prosty pomysł na uzyskanie bułki o dwóch równych połówkach.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także