Galileo (175)

Galileo (175)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Twórcy odcinka m.in. wybierają najlepszy materac do spania oraz sprawdzają, czy można zeskoczyć z balkonu, podpierając się o stojące nieopodal drzewo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Autorzy eksperymentują z wodą. Wybierają też najlepszy materac do spania oraz sprawdzają, czy można zeskoczyć z balkonu, podpierając się o stojące nieopodal drzewo. Na koniec zdradzą, która z płynnych substancji dostępnych na Ziemi osiąga najwyższą cenę.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także