Galileo (133)

Galileo (133)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Gwiazdki Michelina są najpopularniejszym systemem oceniania restauracji w Europie. Autorzy sprawdzają jak się przyznaje noty. W dalszej części programu min. jak działa poczta pneumatyczna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Gwiazdki Michelina są najpopularniejszym systemem oceniania restauracji w Europie. Autorzy sprawdzają, kto wynalazł ranking i jak się przyznaje noty. W dalszej części programu dowiedzą się, jak działa poczta pneumatyczna i jaki jest najlepszy sposób przedłużenia trwałości pożywienia. Na koniec testom zostaną poddane gadżety do łazienki.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także