Galileo (120)

Galileo (120)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Autorzy przyglądają się działaniu tokijskiego Tsukiji, największego targu ryb i owoców morza w Azji. Następnie trzech zawodników buduje skutery z części znalezionych na śmietniku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Tokijskie Tsukiji jest największym targiem ryb i owoców morza na świecie. Autorzy przyglądają się zasadom działania bazaru. Następnie zapoznają się z budową kontenerowca. W dalszej części programu trzech zawodników postara się zbudować skutery z części znalezionych na śmietniku. Na koniec wybierzemy się na wycieczkę po rajskiej krainie - Tajlandii.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także