Family Guy: Głowa rodziny 8: To właśnie miłość (1/16)

Family Guy: Głowa rodziny 8: To właśnie miłość (1/16)

(Family Guy 8: Love Blactually)

serial animowany USA 2008   od 16 lat
W skrócie:Brian spotyka dziewczynę swoich marzeń. Stewie przekonuje go, że nie warto spieszyć się w sprawach męsko-damskich. Tymczasem Cleveland wykorzystuje okazję, by poderwać Carolyn.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie Petera Griffina i jego nietypowej rodziny z klasy średniej. Kochająca żona Petera, Lois codziennie walczy o to, by ich życie było bardziej uporządkowane. Mają oni trójkę dzieci: 16-letnią Meg, która desperacko próbuje zwrócić na siebie uwagę, 13-letniego syna Chrisa, wymigującego się od wszelkich obowiązków i rocznego malucha, który całymi dniami snuje plany zawładnięcia całym światem. Ostatnim członkiem rodziny Griffinów jest inteligentny, gadający pies Brian, który zawsze służy rodzinie poradą lub krytycznym komentarzem.

W tym odcinku

Brian spotyka dziewczynę swoich marzeń. On i Carolyn mają wiele wspólnych zainteresowań. Stewie przekonuje go, aby się nie spieszył się w damsko-męskich sprawach. Tymczasem Cleveland wykorzystuje okazję i stara się poderwać Carolyn. Brian postanawia walczyć o dziewczynę. W swój plan angażuje Lorettę, byłą żonę Clevelanda.