Family Guy: Głowa rodziny 12: Ynizdor Awołg (4)

Family Guy: Głowa rodziny 12: Ynizdor Awołg (4)

(Family Guy 12: Yug Ylimaf)

serial animowany USA 2012   od 16 lat
W skrócie:Brian wykorzystuje wehikuł czasu Stewiego, by zrobić wrażenie na kobietach. Przypadkowo doprowadza do tego, że czas zaczyna biec wstecz. On i Stewie muszą wymyślić, w jaki sposób wszystko naprawić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 15 października
dziś
0:05 FOX Comedy

Opis

Dwunasty sezon niezwykle zabawnych przygód Petera Griffina i jego nietypowej rodziny z klasy średniej. Jego żona Lois codziennie walczy o to, by ich życie było bardziej uporządkowane. Mają trójkę dzieci: 16-letnią Meg, która desperacko próbuje zwrócić na siebie uwagę, 13-letniego syna Chrisa, wymigującego się od wszelkich obowiązków i rocznego malucha, który snuje plany zawładnięcia całym światem. Ostatnim członkiem rodziny Griffinów jest inteligentny, gadający pies Brian, który zawsze służy poradą lub krytycznym komentarzem.

W tym odcinku

Brian wykorzystuje wehikuł czasu Stewiego, by zrobić wrażenie na kobietach, które spotyka w barach. Przypadkowo doprowadza do tego, że czas zaczyna biec wstecz. On i Stewie muszą wymyślić, w jaki sposób wszystko naprawić, zanim dojdzie do momentu przed narodzinami Stewiego.

Zobacz także