Fałszywy mąż

Fałszywy mąż

5.6/10 5.4/10

(Her Husband's Betrayal)

THRILLER Kanada 2013   od 16 lat
Występują:Jacqueline MacInnes Wood, Shawn Roberts, Marc Bendavid, Jacob Horsley
Reżyseria:Ron Oliver
W skrócie:Cathy odkrywa, że jej mąż prowadzi podwójne życie. Postanawia go śledzić. W domu jego drugiej żony odkrywa zwłoki. Małżonek zaczyna ją szantażować - jeśli nie przyzna się do zabójstwa, zginie jej syn.
Samotna matka poślubia męża idealnego. Niestety, po ślubie mąż rzadko bywa w domu, więc podejrzliwa pani zaczyna go śledzić i odkrywa mroczną tajemnicę mężczyzny. Ku przestrodze.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Cathy Coulter (Jacqueline MacInnes Wood) ma wspaniałego męża Rileya (Shawn Roberts) i uroczego synka. Jest szczęśliwa, kiedy wszyscy wprowadzają się do nowego domu. Spokój rodziny nie trwa jednak zbyt długo. Niebawem Cathy zaczynają niepokoić częste podróże męża. Riley tłumaczy, że wyjeżdża służbowo. Cathy jednak nie wierzy i zaczyna go śledzić. Niebawem z przerażeniem odkrywa, że Riley prowadzi drugie życie. Cathy postanawia odwiedzić jego drugą żonę. Kiedy jednak udaje się do jej domu, zastaje w nim zwłoki. Chwilę później dzwoni do niej Riley i oświadcza, że jeśli nie przyzna się do zabójstwa, jej syn zginie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)