Elif (595)

Elif (595)

4.5/10
serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Do holdingu Doruklar przyjeżdżają policjanci. Niczego jednak nie znajdują. Okazuje się, że tego dnia Erkut śledził Asuman. Mężczyzna wie, że za donosem stoi Asuman i Gonca. Prosi o pomoc Latifa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Do holdingu Doruklar przyjeżdżają policjanci. Niczego jednak nie znajdują. Okazuje się, że tego dnia Erkut śledził Asuman. Mężczyzna wie, że za donosem stoi Asuman i Gonca. Prosi o pomoc Latifa. Leyla godzi się na spotkanie z Onurem. Tülay coraz trudniej znosi kaprysy Ayli. Arzu uświadamia sobie, że nie chce stracić Ümita. Postanawia odzyskać jego uczucie. Nie jest to jednak proste.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także