Elif (571)

Elif (571)

4.5/10
serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Melek jest oburzona lekceważącym podejściem Cevahira do wypadku Zeynep. Ümit odkrywa, że Arzu wspiera finansowo właściciela szwalni. Po inspekcji zakład, w którym pracowała Zaynep, zostaje zamknięty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Melek jest oburzona lekceważącym podejściem Cevahira do wypadku Zeynep. Ümit dowiaduje się, że Arzu wspiera finansowo właściciela szwalni. Melek wyjawia bliskim, że podpisała niekorzystną dla siebie umowę, której zerwanie wiąże się z zapłatą wysokiego odszkodowania pracodawcy. Zeynep wraca do zdrowia. Po inspekcji zakład, w którym pracowała, zostaje zamknięty.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także