Elif (556)

Elif (556)

4.5/10
serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Asuman prosi Aliye, by Elif mogła pójść do Inci. Mimo sprzeciwu babci i Zeynep, Elif dostaje pozwolenie na odwiedziny u przyjaciółki. Yusuf zawozi Elif i Zeynep do domu. Podczas ich wizyty wraca Arzu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Asuman prosi Aliye, żeby Elif mogła pójść do Inci. Mimo początkowego sprzeciwu babci i Zeynep, Elif uzyskuje pozwolenie na odwiedziny u przyjaciółki. Yusuf zawozi Elif i Zeynep do posiadłości. Podczas ich wizyty wraca Arzu i dochodzi do awantury. Interweniuje Yusuf. Pracownice szwalni postanawiają wspólnie pójść do Melek i jeszcze raz spróbować ją przekonać. Kobieta w końcu ulega. Bahriye jest wściekła, że przez powrót Melek zostaje ponownie zdegradowana. W odwecie donosi na Cevahira. Okazuje się, że Arzu zamierza wyrzucić Inci z domu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także