Elif (551)

Elif (551)

4.5/10
serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Murat próbuje skontaktować się z Aylą. Selim oznajmia domownikom, że dopóki nie znajdzie porządnego zatrudnienia będzie pracował jako taksówkarz. Inci robi wszystko, żeby Arzu wyrzuciła ją z domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Murat na próżno próbuje skontaktować się z Aylą. Selim oznajmia domownikom, że dopóki nie znajdzie porządnego zatrudnienia będzie pracował jako taksówkarz. Inci robi wszystko, żeby Arzu wyrzuciła ją z domu. Ümit proponuje żonie, żeby zaczęła prowadzić własny biznes. Arzu postanawia zaistnieć w branży tekstylnej.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także