Elif (548)

Elif (548)

4.5/10
serial obyczajowy Turcja 2014-2017   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Tülay jest wstrząśnięta wiadomością, że Arzu wyrzuciła rodzinę Emiroglu z domu. Murat upija się, by zagłuszyć wyrzuty sumienia. Budzi się obok Ayli, która wmawia mu, że razem spędzili noc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Emiroglu przeprowadzają się do domu wynajętego od Bahriye. Wspólnie przeprowadzają remont i mimo niewesołej sytuacji czują się szczęśliwi. Odwiedza ich Tülay. Jest wstrząśnięta wiadomością, że Arzu wyrzuciła Emiroglu z domu i jest jego nową właścicielką. Murat upija się, chcąc zagłuszyć wyrzuty sumienia z powodu szpiegowania Erkuta. Rano budzi się obok Ayli, która wmawia mu, że razem spędzili noc. Arzu nie może znieść myśli, że Emiroglu wciąż trzymają się razem. Śledzi Elif, aby dowiedzieć się, gdzie teraz mieszkają. W domu wynajmowanym przez rodzinę wybucha pożar.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także