Elif (505)

Elif (505)

serial obyczajowy Turcja 2014   od 12 lat
Występują:Isabella Damla Güvenilir, Sukru Veysel Alankaya, Cemre Melis Cinar, Emre Kivilcim
W skrócie:Selim postanawia jechać do szwalni po Melek, która zbyt długo nie wraca. Udaje mu się roztrzaskać kłódkę. Jest przekonany, że to Yusuf odpowiada za wypadek. Zeynep zatrzymuje się u Veysela i Tülay.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melek (Selin Sezgin) pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się w Kenanie, najstarszym synu pracodawców, i niebawem zaszła w ciążę. Matka jej wybranka nie zaakceptowała tego związku i odprawiła służącą. Melek odeszła, pozostawiając Kenana w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu również, że spodziewa się ich dziecka. Za jakiś czas na świat przychodzi Elif (Isabella Damla Güvenilir). Jej ojciec żeni się z inną kobietą, zaś Melek wiąże się z pijakiem i hazardzistą, który chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić długi. Poważnie chora Melek musi uciekać i trafia do szpitala. Jej dawna koleżanka potajemnie zabiera Elif do domu rodziny Emiroglu.

W tym odcinku

Ponieważ Melek zbyt długo nie wraca, Selim postanawia jechać po nią do szwalni. Udaje mu się roztrzaskać kłódkę. Mężczyzna jest przekonany, że to Yusuf odpowiada za wypadek. Zeynep zatrzymuje się u Veysela i Tülay.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także