Dzień, który zmienił moje życie (59)

Dzień, który zmienił moje życie (59)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Róża i Marcel są małżeństwem od 45 lat. Niebawem będą świętować kolejną rocznicę ślubu. Kobieta wyszła za męża wbrew rodzicom, którzy widzieli mezalians w związku córki z biednym mężczyzną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Pierwsza historia. Róża i Marcel są małżeństwem od 45 lat. Niebawem będą świętować kolejną rocznicę ślubu. Kobieta wyszła za męża wbrew rodzicom, którzy widzieli mezalians w związku córki z biednym mężczyzną. Na dodatek Marcel od lat zdradza żonę z sąsiadką. Nie dąży do rozwodu, ponieważ wie, że nie otrzyma majątku żony. Dlatego postanawia ubezwłasnowolnić Różę i przejąć jej pieniądze. Druga historia. Urszula i Marcin to świeżo upieczeni małżonkowie. Wkrótce po ślubie kobieta bardzo się zmieniła. Na każdym kroku udowadnia mężowi, że do niczego on się nie nadaje. Mężczyzna próbuje sprostać wygórowanym wymaganiom Urszuli. W końcu z wycieńczenia mdleje. Marcin zwierza się z problemów przyjacielowi. Ten radzi mu, by spotkał się z jego znajomą, która chodzi na zajęcia terapeutyczne dla ofiar przemocy psychicznej.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także