Dzień, który zmienił moje życie (4)

Dzień, który zmienił moje życie (4)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Lena i Beata to młode zaprzyjaźnione aktorki, które marzą o wielkiej karierze. Ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę, gdy druga z nich wygrywa casting, w którym uczestniczyły obie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Lena i Beata to młode zaprzyjaźnione aktorki, które marzą o wielkiej karierze. Ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę, gdy druga z nich wygrywa casting, w którym uczestniczyły obie. Lena gratuluje koleżance, ale w rzeczywistości nie może pogodzić się z porażką. W końcu obmyśla skomplikowaną intrygę, w którą angażuje osoby trzecie. Gdy to nie skutkuje, wpada na okrutniejszy pomysł. Bohaterami drugiej historii są małżonkowie Marta i Paweł oraz ich 18-letnia córka Nadia. Ich wzajemne relacje są dobre. Pewnego dnia Marta postanawia odnowić kontakt ze swoją siostrą, Esterą. Cała czwórka zamierza spędzić długi listopadowy weekend na wsi, z dala od miejskiego zgiełku. Estera zadziwiająco szybko zaskarbia sobie sympatie Pawła i Nadii. Marta zupełnie nie spodziewa się, że wspólny wyjazd może zakończyć się tragedią.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także