Dzień, który zmienił moje życie (141)

Dzień, który zmienił moje życie (141)

serial paradokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Bogdan i Justyna od lat nie utrzymywali ze sobą kontaktu. W końcu rodzeństwo spotyka się u notariusza na odczytaniu ostatniej woli ich matki. Być może spadek zmieni coś w ich relacjach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisał je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko.

W tym odcinku

Pierwsza historia. Bogdan i Justyna od lat nie utrzymywali ze sobą kontaktu. W końcu rodzeństwo spotyka się u notariusza na odczytaniu ostatniej woli ich matki. Być może spadek zmieni coś w ich relacjach. Druga historia. Katarzyna sama wychowuje Oliwię. Dziewczyna nie wie, że jej ojciec był kiedyś księdzem. Próbuje nawiązać z nim kontakt, lecz mężczyzna nie chce, by Oliwia stała się częścią jego życia. Nastolatka bardzo przeżywa odrzucenie przez rodzica. Zaczyna znikać na noc i upijać się. Niedługo potem pijana traci przytomność w domu. Karetka zabiera ją do szpitala. Jej matka postanawia porozmawiać z ojcem dziewczyny i jego żoną. Po jej wizycie Piotr postanawia spotkać się z Oliwią.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także