Drzewo marzeń (5)

Drzewo marzeń (5)

reality show Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Mateusz Gessler poznaje życzenia małych mieszkańców Grójca. Martynka ma pomysł na suknię ślubną dla swojej matki chrzestnej. Uwielbiany przez uczniów woźny marzy o podróży do Watykanu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 21 stycznia
jutro
12:40 TVN

Opis

Program, w którym spełniają się marzenia dzieci. Muszą jednak dotyczyć nie samych młodych ludzi, ale ich najbliższych i przyjaciół. Mateusz Gessler odwiedza wybrane szkoły. Prosi uczniów tych placówek o spisanie swoich życzeń na karteczkach, następnie wybiera trzy i realizuje. Dzieci mogą prosić o wszystko - od remontu ogródka babci, poprzez spotkanie z rodziną, której nie widziały od lat, na szalonym locie samolotem kończąc.

Mateusz Gessler zdecydował, że czas odwiedzić Grójec. Spotkał tam fantastyczne dzieciaki, które opowiedziały mu o swoich marzeniach. Tym razem prowadzący długo zastanawiał się, które marzenia spełnić. Martynka jest bardzo związana ze swoją chrzestną. Kobieta wkrótce bierze ślub, a mała bohaterka programu ma pomysł na specjalną suknię. Dzieciaki uwielbiają woźnego, który pracuje w ich szkole. Pan Dariusz troszczy się o nie, dla wielu jest jak wujek i tak go nazywają. Gabrysia wie, że mężczyzna marzy o podróży do Rzymu, a konkretnie - do Watykanu. Tata Wiktorii jest niewidomy. Potrafi pięknie grać na akordeonie, więc córka postanowiła uszczęśliwić go wspólnym koncertem z Marcinem Wyrostkiem.

Zobacz także