Druga twarz 3 (10/12)

Druga twarz 3 (10/12)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Malwina Wędzikowska, Łukasz Urbański, Marcin Tyszka
W skrócie:Do ekspertów zgłasza się Agnieszka Kotońska, bohaterka 'Gogglebox. Przed telewizorem'. Łukasz Urbański ma dla niej odważną propozycję. Karolinę Gilon zaś odwiedza postać nie z tego świata.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadząca Karolina Gilon pomaga osobom, które swoim wizerunkiem wywołują niechęć otoczenia. W tym sezonie wspomogą ją nie tylko fotograf Marcin Tyszka, fryzjer Łukasz Urbański i stylistka Malwina Wędzikowska, ale także znany muzyk Mariusz "Demon" Dzwonek i kultowy krakowski barman Jacek "Kaka" Jenczewski. Eksperci sięgną po niecodzienne metamorfozy i prowokacje. Sprawdzą m.in., jak dzieci reagują na kolczyki w twarzy, czy tatuaż naprawdę przeszkadza w zdobyciu pracy i czy człowiek z kolorowymi włosami może być traktowany poważnie przy negocjacjach biznesowych.

Do ekspertów od wizerunku zgłasza się Agnieszka Kotońska, bohaterka "Gogglebox. Przed telewizorem". Łukasz Urbański ma dla niej odważną propozycję. Z kolei Karolinę Gilon odwiedza postać nie z tego świata, która ma dwie twarze. Za jej namową specjaliści wyruszą, by pokonać bestię. O pomoc poproszą też Jana Pirowskiego prowadzącego program "DeFacto". Wielkie poruszenie wzbudzi człowiek, który najlepiej czuje się w lesie. Opinia Marcina Tyszki nie będzie miała dla niego żadnego znaczenia. W odcinku zagości również Anna Zejdler-Ibisz, redaktor naczelna pisma "Gala".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także