Dowód niewinności: Wstrząs (11)

Dowód niewinności: Wstrząs (11)

(Proven Innocent: Shaken)

serial obyczajowy USA 2019   od 12 lat
Występują:Clare O'Connor, Rachelle Lefevre, Riley Smith, Russell Hornsby
W skrócie:Jason Gideon zostaje zamordowany. Członkowie jednostki wracają do starej sprawy, którą prowadzili Rossi oraz ich zabity kolega. Ich celem jest od lat wymykający się z rąk sprawiedliwości zabójca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 4 września
za 11 dni
12:40 FOX (z napisami)

Opis

Kiedy Madeline Scott miał osiemnaście lat, została razem z bratem Levim niesłusznie oskarżona o morderstwo i skazana. Ich sprawa odbiła się szerokim echem w mediach, a sama Medaline stała się przedmiotem obsesji mediów oraz żądnego sensacji społeczeństwa. Odzyskała wolność dopiero po dziesięciu latach. Pomógł jej prawnik Easy Boudreau, z którym teraz wspólnie prowadzi kancelarię prawniczą, zajmującą się sprawami niesłusznie skazanych. W ich zespole jest również m.in. śledczy Bodie Quick oraz dyrektor ds. komunikacji Violet Price, która tworzy podcasty o badanych przestępstwach. Mimo licznych wrogów, takich jak Gore Bellows, prokurator, który wciąż wierzy w jej winę, Madeline staje w obronie innych, nie ustając w poszukiwaniach prawdziwego sprawcy morderstwa, za które została skazana.

W tym odcinku

Jason Gideon zostaje zamordowany. Członkowie jednostki zajmującej się analizami behawioralnymi wracają do jednej ze starych spraw, którą prowadził Rossi i ich zabity kolega. Ich celem jest od lat wymykający się z rąk sprawiedliwości zabójca, który nagle uaktywnił się w Roanoke w stanie Wirginia. Każdy z agentów stara się na swój sposób dojść do siebie po śmierci Gideona.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także