Dom nie do poznania (88)

Dom nie do poznania (88)

(Extreme Makeover: Home Edition: The Llanes Family)

reality show USA 2005   od 7 lat
W skrócie:Ekipa na prośbę głuchoniemej aktorki Marlee Matlin pomaga rodzinie Llanes. Ojciec stracił wzrok i nie może podołać opiece nad trójką dzieci, zwłaszcza że dwie córki także są niewidome.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W każdym odcinku Ty Pennington i jego ekipa, złożona z pomysłowych młodych ludzi, wspierają rodziny, które żyją w bardzo złych warunkach. W ciągu siedmiu dni przerabiają jeden wybrany zrujnowany dom, nierzadko wyburzając go prawie w całości. Wykańczają go zgodnie z gustem właścicieli, wyposażają w nowoczesne meble i urządzenia. Przez ten czas jego gospodarze przebywają na atrakcyjnych wakacjach. W budowlanych zmaganiach ekipę Tya wspierają znani aktorzy i gwiazdy estrady, m.in. Arnold Schwarzenegger, Robin Williams i James Denton.

Ekipa programu na prośbę głuchoniemej aktorki Marlee Matlin pomaga pochodzącej z Filipin rodzinie Llanes. Odkąd ojciec stracił wzrok, nie może podołać obowiązkom związanym z opieką nad trójką swoich dzieci, zwłaszcza że dwie nastoletnie córki także są niewidome. Na domiar złego ich dom wymaga kapitalnego remontu. Llanesowie nie mają jednak pieniędzy. Problem ten postanawia rozwiązać Ty Pennington i zaprzyjaźnieni z nim projektanci.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także